DCDH-37P4C40.5BN
Numer produktu DigiKey
116-DCDH-37P4C40.5BN-ND
Producent
Numer produktu producenta
DCDH-37P4C40.5BN
Opis
CONN MICRO-D PLUG 37POS PNL MNT
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
37 pozycja Typ D, Micro-D Wtyczka, wtyki męskie złącze
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stop aluminium, niklowany
Prod.
Wykończenie styku
Złoto
Seria
Grubość wykończenia styku
50,0µin (1,27µm)
Opakowanie
Zbiorcze
Stopień ochrony
Trudne środowisko
Status części
Aktywny
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl złącza
Prąd znamionowy (A)
3A
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Forma styku
Obrobione
Liczba pozycji
Materiał dielektryczny
Ftalan diallilu (DAP), szklane wypełnienie
Liczba rzędów
2
Przekrój przewodu
24 AWG
Typ mocowania
Materiał styku
Stop miedzi
Typ styku
Sygnał
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Charakterystyka kołnierza
Obudowa/osłona (4-40)
Bazowy numer produktu
Zakończenie
Odprowadzenia przewodów
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 4
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
1W magazynie