500-0020-N10-87
Numer produktu DigiKey
116-500-0020-N10-87-ND
Producent
Numer produktu producenta
500-0020-N10-87
Opis
CONN PLUG MALE 4P SOLDER CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, wtyki męskie Kubeczek lutowniczy
Kategoria
Materiał obudowy
Mosiądz
Prod.
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Nikiel
Seria
Kolor
Srebro
Opakowanie
Torba
Stopień ochrony
Uszczelnienie środowiskowe
Status części
Aktywny
Funkcje
Osłona, nakrętka sprzęgająca
Typ złącza
Ekranowanie
Liczba pozycji
4
Prąd znamionowy (A)
13A
Rozmiar obudowy - wkładka
10-4
Otwór kabla
0,343" (8,70mm)
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Temperatura robocza
-20°C - 85°C