PTWY-12-78
Numer produktu DigiKey
1097-1306-ND
Producent
Numer produktu producenta
PTWY-12-78
Opis
COAX CBL TRB TO TRB 12"
Standardowy czas realizacji przez producenta
6 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny TRB na TRB Dwuosiowe 12,00" (304,80mm)
Kategoria
Złącze 2.
Wtyczka TRB
Producent
Cinch Connectivity Solutions Trompeter
Płeć 2. styku
Męskie
Opakowanie
Zbiorcze
Długość
12,00" (304,80mm)
Status części
Aktywny
Typ kabla
Dwuosiowe
Styl
TRB na TRB
Impedancja całkowita
78 Ohms