415-0503-MM500
Numer produktu DigiKey
24-415-0503-MM500-ND
Producent
Numer produktu producenta
415-0503-MM500
Opis
CABLE ASSY, METRIC, STR SMP FEMA
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny SMP do SMP Kabel elastyczny 0,086" 19,69" (500,00mm)
Kategoria
Typ mocowania złącza 1.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Producent
Cinch Connectivity Solutions Johnson
Złącze 2.
Gniazdo SMP
Opakowanie
Torba
Płeć 2. styku
Żeńskie
Status części
Aktywny
Typ mocowania złącza 2.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Styl
SMP do SMP
Długość
19,69" (500,00mm)
Złącze 1.
Gniazdo SMP
Typ kabla
Kabel elastyczny 0,086"
Płeć 1. styku
Żeńskie
Częstotliwość - maks.
18 GHz