415-0033-MM750
Numer produktu DigiKey
J10313-ND
Producent
Numer produktu producenta
415-0033-MM750
Opis
COAX CBL SMA TO SMA 29.5"
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Zespół kabla koncentryczny SMA do SMA RG-316 DS 29,53" (750,00mm)
Kategoria
Typ mocowania złącza 2.
Swobodnie zwisające (liniowe)
Producent
Cinch Connectivity Solutions Johnson
Długość
29,53" (750,00mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Typ kabla
RG-316 DS
Status części
Aktywny
Impedancja kabla
50 Ohms
Styl
SMA do SMA
Impedancja złącza
50 Ohms
Złącze 1.
Wtyczka SMA
Impedancja całkowita
50 Ohms
Płeć 1. styku
Męskie
Częstotliwość - maks.
12.4 GHz