969M101-24-1TPS-025
Numer produktu DigiKey
CI1104-ND
Producent
Numer produktu producenta
969M101-24-1TPS-025
Opis
CABLE 2COND 24AWG CLEAR SHLD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 (1 skrętek dwużyłowych) Przewodowy Wielokrotny przewodnik Kabel Przezroczyste 24 AWG Oplot 25,00' (7,62m)
Kategoria
Średnica płaszcza (izolacji)
0,140" (3,56mm)
Prod.
Typ ekranu
Oplot
Długość
25,00' (7,62m)
Kolor płaszcza
Przezroczyste
Typ kabla
Napięcie
12 kV
Liczba żył
2 (1 skrętek dwużyłowych)
Temperatura robocza
-65°C - 165°C
Przekrój przewodu
Pokrycie ekranu
90%