969M101-14-8-050
Numer produktu DigiKey
969M101-14-8-050-ND
Producent
Numer produktu producenta
969M101-14-8-050
Opis
CBL RIBN 8COND FLAT CLEAR 50'
Standardowy czas realizacji przez producenta
2 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kable taśmowe Przezroczyste 8 żyły Płaski kabel 50,0' (15,24m)
Kategoria
Szerokość taśmy
1,160" (29,46mm)
Prod.
Materiał płaszcza (izolacji)
Flexx-Sil™
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie
20 kV
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-65°C - 165°C
Typ kabla
Płaski kabel
Parametry znamionowe
UL E324413, CE
Liczba żył
8
Funkcje
Hi-Flex
Długość
50,0' (15,24m)
Materiał żyły
Miedź, cynowana
Przekrój przewodu
14 AWG
Rezystancja izolacji
200MOhm
Ekranowanie
Nieekranowane
Prąd znamionowy (A)
27 A
Kolor płaszcza
Bazowy numer produktu
Grubość taśmy
0,190" (4,83mm)