969M101-14-3-050
Numer produktu DigiKey
969M101-14-3-050-ND
Producent
Numer produktu producenta
969M101-14-3-050
Opis
CBL RIBN 3COND FLAT CLEAR 50'
Szczegółowy opis
Kable taśmowe Przezroczyste 3 żyły Płaski kabel 50,0' (15,24m)
Kategoria
Szerokość taśmy
0,470" (11,94mm)
Prod.
Materiał płaszcza (izolacji)
Flexx-Sil™
Napięcie
20 kV
Temperatura robocza
-65°C - 165°C
Typ kabla
Płaski kabel
Parametry znamionowe
UL E324413, CE
Liczba żył
3
Funkcje
Hi-Flex
Długość
50,0' (15,24m)
Materiał żyły
Miedź, cynowana
Przekrój przewodu
14 AWG
Rezystancja izolacji
200MOhm
Ekranowanie
Nieekranowane
Prąd znamionowy (A)
27 A
Kolor płaszcza
Bazowy numer produktu
Grubość taśmy
0,190" (4,83mm)