969M101-12-4-SMC-025
Numer produktu DigiKey
969M101-12-4-SMC-025-ND
Producent
Numer produktu producenta
969M101-12-4-SMC-025
Opis
CBL RIBN 4COND FLAT CLEAR 25'
Szczegółowy opis
Kable taśmowe Przezroczyste 4 żyły Płaski kabel 25,0' (7,62m)
Kategoria
Szerokość taśmy
0,750" (19,05mm)
Prod.
Materiał płaszcza (izolacji)
Flexx-Sil™
Napięcie
20 kV
Temperatura robocza
-65°C - 165°C
Typ kabla
Płaski kabel
Parametry znamionowe
UL E324413, CE
Liczba żył
4
Funkcje
Hi-Flex
Długość
25,0' (7,62m)
Materiał żyły
Miedź, cynowana
Przekrój przewodu
12 AWG
Rezystancja izolacji
200MOhm
Ekranowanie
Ekranowany
Prąd znamionowy (A)
36 A
Kolor płaszcza
Bazowy numer produktu
Grubość taśmy
0,240" (6,09mm)