969M101-10-1-050
Numer produktu DigiKey
969M101-10-1-050-ND
Producent
Numer produktu producenta
969M101-10-1-050
Opis
HOOK-UP 10AWG 42KV CLEAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
2 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 AWG Podłączenie Przewód Przezroczyste 42kV 50,00' (15,24m)
Kategoria
Materiał płaszcza (izolacji)
Prod.
Średnica płaszcza (izolacji)
0,330" (8,38mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Długość
50,00' (15,24m)
Status części
Aktywny
Napięcie
42kV
Typ kabla
Temperatura robocza
-65°C - 165°C