1AF3000-6-E
Numer produktu DigiKey
6505-1AF3000-6-E-ND
Producent
Numer produktu producenta
1AF3000-6-E
Opis
Flexible coil 3000A rated with u
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Amperomierz, cęgi/sonda CAT. III 1000V, CAT. IV 600V Pomiar natężenia prądu zmiennego do 3000A
Kategoria
Typ
Amperomierz, cęgi/sonda
Producent
CHK Power Quality Pty Ltd
Specyfikacje
Pomiar natężenia prądu zmiennego do 3000A
Opakowanie
Obudowa detaliczna
Parametry znamionowe
CAT. III 1000V, CAT. IV 600V