SMDSWLT.040 200G
Numer produktu DigiKey
SMDSWLT.040200G-ND
Producent
Numer produktu producenta
SMDSWLT.040 200G
Opis
SN42/BI57/AG1 2.2 FLUX CORE SOLD
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Nie zawiera ołowiu Nie wymaga czyszczenia, kalafonia aktywowana (RA) Lutowie przewodu Bi57Sn42Ag1 (57/42/1) 18 AWG, 19 AWG Szpula, 7oz (200g)
Kategoria
Średnica
0,040" (1,02mm)
Producent
Chip Quik Inc.
Temperatura topnienia
280°F (138°C)
Seria
Typ topnika
Nie wymaga czyszczenia, kalafonia aktywowana (RA)
Opakowanie
Zbiorcze
Przekrój przewodu
18 AWG, 19 AWG