SMDSWLF.031 .7OZ
Numer produktu DigiKey
SMDSWLF.031.7OZ-ND
Producent
Numer produktu producenta
SMDSWLF.031 .7OZ
Opis
LF SOLDER WIRE POCKET PACK 96.5/
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Nie zawiera ołowiu Nie wymaga czyszczenia, rozpuszczalne w wodzie Lutowie przewodu Sn96.5Ag3Cu0.5 (96,5/3/0,5) 20 AWG, 21 AWG Tubka, 0,7oz (19,85g)
Kategoria
Średnica
0,031" (0,79mm)
Producent
Chip Quik Inc.
Temperatura topnienia
423 - 428°F (217 - 220°C)
Seria
Typ topnika
Nie wymaga czyszczenia, rozpuszczalne w wodzie
Opakowanie
Zbiorcze
Przekrój przewodu
20 AWG, 21 AWG