SMDSWLF.020 8OZ
Numer produktu DigiKey
SMDSWLF.0208OZ-ND
Producent
Numer produktu producenta
SMDSWLF.020 8OZ
Opis
LF SOLDER WIRE 96.5/3/0.5 TIN/SI
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Nie zawiera ołowiu Nie wymaga czyszczenia, rozpuszczalne w wodzie Lutowie przewodu Sn96.5Ag3Cu0.5 (96,5/3/0,5) 24 AWG, 25 AWG Szpula, 8oz (227g), 1/2lb
Kategoria
Temperatura topnienia
423 - 428°F (217 - 220°C)
Producent
Chip Quik Inc.
Typ topnika
Nie wymaga czyszczenia, rozpuszczalne w wodzie
Opakowanie
Zbiorcze
Przekrój przewodu
24 AWG, 25 AWG
Status części
Aktywny
Proces
Nie zawiera ołowiu
Typ
Lutowie przewodu
Forma
Szpula, 8oz (227g), 1/2lb
Skład
Sn96.5Ag3Cu0.5 (96,5/3/0,5)
Bazowy numer produktu
Średnica
0,020" (0,51mm)