SMDSWLF.020 .4OZ
Numer produktu DigiKey
SMDSWLF.020.4OZ-ND
Producent
Numer produktu producenta
SMDSWLF.020 .4OZ
Opis
LF SOLDER WIRE POCKET PACK 96.5/
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Nie zawiera ołowiu Nie wymaga czyszczenia, rozpuszczalne w wodzie Lutowie przewodu Sn96.5Ag3Cu0.5 (96,5/3/0,5) 24 AWG, 25 AWG Tubka, 0,4oz (11,34g)
Kategoria
Średnica
0,020" (0,51mm)
Producent
Chip Quik Inc.
Temperatura topnienia
423 - 428°F (217 - 220°C)
Seria
Typ topnika
Nie wymaga czyszczenia, rozpuszczalne w wodzie
Opakowanie
Zbiorcze
Przekrój przewodu
24 AWG, 25 AWG