SMDSWLF.015 .3OZ
Numer produktu DigiKey
SMDSWLF.015.3OZ-ND
Producent
Numer produktu producenta
SMDSWLF.015 .3OZ
Opis
LF SOLDER WIRE POCKET PACK 96.5/
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Nie zawiera ołowiu Nie wymaga czyszczenia, rozpuszczalne w wodzie Lutowie przewodu Sn96.5Ag3Cu0.5 (96,5/3/0,5) 27 AWG, 28 AWG Tubka, 0,3oz (8,51g)
Kategoria
Średnica
0,015" (0,38mm)
Temperatura topnienia
423 - 428°F (217 - 220°C)
Seria
Opakowanie
Zbiorcze
Przekrój przewodu
27 AWG, 28 AWG