SMDSW.020 .4OZ
Numer produktu DigiKey
SMDSW.020.4OZ-ND
Producent
Numer produktu producenta
SMDSW.020 .4OZ
Opis
SOLDER WIRE POCKET PACK 63/37 TI
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Doprowadzone Nie wymaga czyszczenia, rozpuszczalne w wodzie Lutowie przewodu Sn63Pb37 (63/37) 24 AWG, 25 AWG Tubka, 0,4oz (11,34g)
Kategoria
Średnica
0,020" (0,51mm)
Temperatura topnienia
361°F (183°C)
Seria
Opakowanie
Zbiorcze
Przekrój przewodu
24 AWG, 25 AWG