SMDC-25G-QTY10
Numer produktu DigiKey
315-SMDC-25G-QTY10-ND
Producent
Numer produktu producenta
SMDC-25G-QTY10
Opis
DISPENSING NEEDLES / SYRINGE TIP
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Czerwone
Kategoria
Miernik
25
Producent
Chip Quik Inc.
Średnica zewnętrzna
0,020" (0,51mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Średnica wewnętrzna
0,010" (0,25mm)