HDR100IMP40M-G-V-SM
Numer produktu DigiKey
HDR100IMP40M-G-V-SM-ND
Producent
Numer produktu producenta
HDR100IMP40M-G-V-SM
Opis
CONN HEADER SMD 40POS 2.54MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż powierzchniowy 40 pozycja 0,100" (2,54mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HDR100IMP40M-G-V-SM Modele
Kategoria
Styl
Prod.
Osłona
Niezakryte
Seria
Typ mocowania
Opakowanie
Zbiorcze
Zakończenie
Lutowany
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Przeciwsobne
Typ złącza
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,236" (6,00mm)
Typ styku
Wtyk męski
Wysokość izolacji
0,098" (2,50mm)