HDR100IMP40M-G-RA-TH
Numer produktu DigiKey
HDR100IMP40M-G-RA-TH-ND
Producent
Numer produktu producenta
HDR100IMP40M-G-RA-TH
Opis
CONN HEADER R/A 40POS 2.54MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 40 pozycja 0,100" (2,54mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HDR100IMP40M-G-RA-TH Modele
Kategoria
Osłona
Niezakryte
Prod.
Typ mocowania
Seria
Zakończenie
Koszulka do przewodów
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Przeciwsobne
Status części
Aktywny
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,236" (6,00mm)
Typ złącza
Długość styku - bolec
0,118" (3,00mm)
Typ styku
Wtyk męski
Wysokość izolacji
0,098" (2,50mm)