GEN-DR0635-P40-S
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
GEN-DR0635-P40-S
Prototyping with Solder Stencils - Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
GEN-DR0635-P40-S
Numer produktu DigiKey
315-GEN-DR0635-P40-S-ND
Producent
Numer produktu producenta
GEN-DR0635-P40-S
Opis
GENERIC DUAL ROW 0.635MM PITCH 4
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Kategoria
Liczba pozycji
40
Producent
Chip Quik Inc.
Raster
0,025" (0,64mm)