GEN-DR035-P40-S
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
GEN-DR035-P40-S
Numer produktu DigiKey
315-GEN-DR035-P40-S-ND
Producent
Numer produktu producenta
GEN-DR035-P40-S
Opis
GENERIC DUAL ROW 0.35MM PITCH 40
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Kategoria
Liczba pozycji
40
Producent
Chip Quik Inc.
Raster
0,014" (0,35mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Średnica wewnętrzna
0,118" x 0,007" (3,00mm x 0,18mm) (dł. x szer.)