FPC050P010
Numer produktu DigiKey
FPC050P010-ND
Producent
Numer produktu producenta
FPC050P010
Opis
FPC/FFC SMT CONN .5MM PITCH 10PI
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
SMD do DIP Złącze FPC 10 0,020" (0,50mm) Szkło epoksydowe FR4
Kategoria
Liczba pozycji
10
Producent
Chip Quik Inc.
Raster
0,020" (0,50mm)
Seria
Grubość płytki
0,062" (1,57mm) 1/16"
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał
Szkło epoksydowe FR4
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,900" x 0,550" (22,86mm x 13,97mm)