VW2W121MNN18N3A4E
Numer produktu DigiKey
4191-VW2W121MNN18N3A4E-ND
Producent
Numer produktu producenta
VW2W121MNN18N3A4E
Opis
CAP ALUM 120UF 20% 450V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
120 µF 450 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 2000h przy 105°C
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
775 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.163 A @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
450 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,709" (18,00mm)
Napięcie - znamionowe
450 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,299" (33,00mm)
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-25°C - 105°C