VJ2W470MNN1625A6
Numer produktu DigiKey
4191-VJ2W470MNN1625A6-ND
Producent
Numer produktu producenta
VJ2W470MNN1625A6
Opis
CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µF 450 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 10000h przy 105°C
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
500 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
675 mA @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
1.2 Ohms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,630" (16,00mm)
Napięcie - znamionowe
450 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,043" (26,50mm)
Trwałość przy temperaturze
10000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-40°C - 105°C