UUL0E821MNN0807 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Chemi-Con
W magazynie: 0
Arkusz danych
820 µF 2.5 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka 7mOhm 2000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
UUL0E821MNN0807
Numer produktu DigiKey
4191-UUL0E821MNN0807-ND
Producent
Numer produktu producenta
UUL0E821MNN0807
Opis
CAP ALUM POLY 820UF 20% 2.5V TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Producent
Chinsan (Elite)
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
5 A @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,138" (3,50mm)
Typ
Polimer
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Pojemność
820 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±20%
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - znamionowe
2.5 V
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
7mOhm