UPE1C271MCG0808U jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Chinsan (Elite)
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Chinsan (Elite)
W magazynie: 0
Arkusz danych
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Nichicon
270 µF 16 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka 10mOhm 5000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
UPE1C271MCG0808U
Numer produktu DigiKey
4191-UPE1C271MCG0808U-ND
Producent
Numer produktu producenta
UPE1C271MCG0808U
Opis
CAP ALUM POLY 270UF 20% 16V TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C
Producent
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
5 A @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,138" (3,50mm)
Typ
Polimer
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Pojemność
270 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,354" (9,00mm)
Tolerancja
±20%
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - znamionowe
16 V
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
10mOhm