UPE1C271MCE6308R
Numer produktu DigiKey
4191-UPE1C271MCE6308R-ND
Producent
Numer produktu producenta
UPE1C271MCE6308R
Opis
CAP ALUM POLY 270UF 20% 16V TH
Szczegółowy opis
270 µF 16 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka 10mOhm 5000h przy 105°C
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
5.08 A @ 100 kHz
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Pojemność
270 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,354" (9,00mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
16 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
10mOhm