UPE0J821MP30808
Numer produktu DigiKey
4191-UPE0J821MP30808CT-ND - Taśma cięta (CT)
4191-UPE0J821MP30808TB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
UPE0J821MP30808
Opis
CAP ALUM POLY 820UF 20% 6.3V TH
Szczegółowy opis
820 µF 6.3 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka 8mOhm 5000h przy 105°C
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
6.1 A @ 100 kHz
Rozstaw odprowadzeń
0,138" (3,50mm)
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Pojemność
820 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,354" (9,00mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
6.3 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
8mOhm