UPE0J471MP26308
Numer produktu DigiKey
4191-UPE0J471MP26308CT-ND - Taśma cięta (CT)
4191-UPE0J471MP26308TB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
UPE0J471MP26308
Opis
CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 µF 6.3 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka 8mOhm 5000h przy 105°C
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C
Producent
Chinsan (Elite)
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
4.7 A @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)
Typ
Polimer
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Pojemność
470 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,354" (9,00mm)
Tolerancja
±20%
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - znamionowe
6.3 V
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
8mOhm