SM1C221MP26311 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Rubycon
W magazynie: 2 586
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
CORNELL DUBILIER KNOWLES
W magazynie: 19 305
Arkusz danych
CORNELL DUBILIER KNOWLES
Rubycon
Würth Elektronik
Würth Elektronik
Panasonic Industry
Panasonic Industry
KEMET
KEMET
Chemi-Con
220 µF 16 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 2000h przy 85°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SM1C221MP26311
Numer produktu DigiKey
4191-SM1C221MP26311CT-ND - Taśma cięta (CT)
4191-SM1C221MP26311TB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
SM1C221MP26311
Opis
CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
270 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
405 mA @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Napięcie - znamionowe
16 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 85°C