RF1H470MP26311ERU
Numer produktu DigiKey
4191-RF1H470MP26311ERUCT-ND - Taśma cięta (CT)
4191-RF1H470MP26311ERUTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
RF1H470MP26311ERU
Opis
CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µF 50 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 6000h przy 105°C
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
135 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
450 mA @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
380 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Napięcie - znamionowe
50 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Trwałość przy temperaturze
6000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 105°C