PK2W680MND2225R
Numer produktu DigiKey
4191-PK2W680MND2225R-ND
Producent
Numer produktu producenta
PK2W680MND2225R
Opis
CAP ALUM 68UF 20% 450V SNAP TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
68 µF 450 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 3000h przy 105°C
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
600 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
858 mA @ 50 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
2.23 Ohms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,866" (22,00mm)
Napięcie - znamionowe
450 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,063" (27,00mm)
Trwałość przy temperaturze
3000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-25°C - 105°C