PK2W151MND2235Y
Numer produktu DigiKey
4191-PK2W151MND2235Y-ND
Producent
Numer produktu producenta
PK2W151MND2235Y
Opis
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP TH
Szczegółowy opis
150 µF 450 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 1,77Ohm przy 120Hz 3000h przy 105°C
Temperatura robocza
-25°C - 105°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
920 mA @ 120 Hz
1.316 A @ 50 kHz
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,866" (22,00mm)
Napięcie - znamionowe
450 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,457" (37,00mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1,77Ohm przy 120Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
3000h przy 105°C