PK2W121MND2230 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Chinsan (Elite)
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Rubycon
W magazynie: 368
Arkusz danych
Rubycon
W magazynie: 0
W magazynie: 200
W magazynie: 199
Chemi-Con
120 µF 450 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 3000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PK2W121MND2230
Numer produktu DigiKey
4191-PK2W121MND2230-ND
Producent
Numer produktu producenta
PK2W121MND2230
Opis
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP TH
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
720 mA @ 120 Hz
1.03 A @ 50 kHz
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,866" (22,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,260" (32,00mm)
Napięcie - znamionowe
450 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
3000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - zatrzask
Temperatura robocza
-25°C - 105°C