PK2W101MND2230RY
Numer produktu DigiKey
4191-PK2W101MND2230RY-ND
Producent
Numer produktu producenta
PK2W101MND2230RY
Opis
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µF 450 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 2,37Ohm przy 120Hz 3000h przy 105°C
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.3 A @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.859 A @ 50 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
1.559 Ohms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,866" (22,00mm)
Napięcie - znamionowe
450 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,260" (32,00mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
2,37Ohm przy 120Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
3000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - zatrzask
Temperatura robocza
-25°C - 105°C