PG2W391MND3040R
Numer produktu DigiKey
4191-PG2W391MND3040R-ND
Producent
Numer produktu producenta
PG2W391MND3040R
Opis
CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
390 µF 450 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 5000h przy 105°C
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
2.05 A @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
2.358 A @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,181" (30,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,654" (42,00mm)
Napięcie - znamionowe
450 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - zatrzask
Temperatura robocza
-25°C - 105°C