PG2S271MND2545Y
Numer produktu DigiKey
4191-PG2S271MND2545Y-ND
Producent
Numer produktu producenta
PG2S271MND2545Y
Opis
CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
270 µF 420 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 5000h przy 105°C
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.27 A @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.461 A @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,984" (25,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,850" (47,00mm)
Napięcie - znamionowe
420 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - zatrzask
Temperatura robocza
-25°C - 105°C