EY1V470MP20511EU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Chinsan (Elite)
W magazynie: 560
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Chinsan (Elite)
W magazynie: 0
Arkusz danych
47 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 3,39Ohm przy 120Hz 5000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
EY1V470MP20511EU
Numer produktu DigiKey
4191-EY1V470MP20511EUTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
EY1V470MP20511EU
Opis
CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
75 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
250 mA @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
410 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,079" (2,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,197" (5,00mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
3,39Ohm przy 120Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-55°C - 105°C