EY1V101MP26311P5RU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Chinsan (Elite)
W magazynie: 0
Arkusz danych
100 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 5000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
EY1V101MP26311P5RU
Numer produktu DigiKey
4191-EY1V101MP26311P5RUTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
EY1V101MP26311P5RU
Opis
CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
200 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
500 mA @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
700 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 105°C