EY1H3R3MP30511EU
Numer produktu DigiKey
4191-EY1H3R3MP30511EUCT-ND - Taśma cięta (CT)
4191-EY1H3R3MP30511EUTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
EY1H3R3MP30511EU
Opis
CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.3 µF 50 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 5000h przy 105°C
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
58 mA @ 100 kHz
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Impedancja
1.76 Ohms
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,079" (2,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Napięcie - znamionowe
50 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-55°C - 105°C