EY1H330MPN6311U jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Surge
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Nichicon
W magazynie: 57
Arkusz danych
Nichicon
W magazynie: 617
33 µF 50 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 5000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
EY1H330MPN6311U
Numer produktu DigiKey
4191-EY1H330MPN6311UCT-ND - Taśma cięta (CT)
4191-EY1H330MPN6311UTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
EY1H330MPN6311U
Opis
CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
61.5 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
205 mA @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
1.5 Ohms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Napięcie - znamionowe
50 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 105°C