EY1E221MP26311U
Numer produktu DigiKey
4191-EY1E221MP26311UTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
EY1E221MP26311U
Opis
CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 µF 25 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 840mOhm przy 120Hz 5000h przy 105°C
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
200 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
500 mA @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
450 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Napięcie - znamionowe
25 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
840mOhm przy 120Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-55°C - 105°C