EV1V102MP51220E | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | EV1V102MP51220E |
Opis | CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 18 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 1000 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 6000h przy 105°C |
Prod. | Zastosowania |
Seria | Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości 1.752 A @ 120 Hz |
Opakowanie Taśma cięta (CT) Taśma i skrzynka (TB) | Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości 2.92 A @ 100 kHz |
Status części Aktywny | Impedancja 25 mOhms |
Pojemność | Rozstaw odprowadzeń 0,197" (5,00mm) |
Tolerancja ±20% | Rozmiar / wymiar Śr. 0,492" (12,50mm) |
Napięcie - znamionowe 35 V | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,846" (21,50mm) |
Trwałość przy temperaturze 6000h przy 105°C | Typ mocowania |
Temperatura robocza -40°C - 105°C | Obudowa / skrzynia Promieniowe, puszka |