EV1H4R7MP20511EF4U
Numer produktu DigiKey
4191-EV1H4R7MP20511EF4UCT-ND - Taśma cięta (CT)
4191-EV1H4R7MP20511EF4UTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
EV1H4R7MP20511EF4U
Opis
CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL TH
Szczegółowy opis
4.7 µF 50 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 4000h przy 105°C
140 mA @ 100 kHz
Impedancja
1.344 Ohms
Rozstaw odprowadzeń
0,079" (2,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Napięcie - znamionowe
50 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 105°C