EK1E681MNN1016 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Chinsan (Elite)
W magazynie: 323
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Rubycon
W magazynie: 933
Arkusz danych
Rubycon
W magazynie: 15
W magazynie: 0
Panasonic Industry
W magazynie: 1 747
Panasonic Industry
W magazynie: 740
Chemi-Con
Chemi-Con
Nichicon
Nichicon
W magazynie: 932
680 µF 25 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 4000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
EK1E681MNN1016
Numer produktu DigiKey
4191-EK1E681MNN1016-ND
Producent
Numer produktu producenta
EK1E681MNN1016
Opis
CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
875 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.75 A @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
28 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Napięcie - znamionowe
25 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,689" (17,50mm)
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-40°C - 105°C