EK1A471MP508B5E jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Chinsan (Elite)
W magazynie: 576
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Rubycon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Rubycon
W magazynie: 0
W magazynie: 296
W magazynie: 893
CORNELL DUBILIER KNOWLES
CORNELL DUBILIER KNOWLES
470 µF 10 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 3000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
EK1A471MP508B5E
Numer produktu DigiKey
4191-EK1A471MP508B5ECT-ND - Taśma cięta (CT)
4191-EK1A471MP508B5ETB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
EK1A471MP508B5E
Opis
CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
495 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
990 mA @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
72 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,138" (3,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Napięcie - znamionowe
10 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,512" (13,00mm)
Trwałość przy temperaturze
3000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-40°C - 105°C