EJ1V221MP51012
Numer produktu DigiKey
4191-EJ1V221MP51012CT-ND - Taśma cięta (CT)
4191-EJ1V221MP51012TB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
EJ1V221MP51012
Opis
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 5000h przy 105°C
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
318 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.06 A @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
250 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,531" (13,50mm)
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 105°C