EG1H4R7MP20511EU
Numer produktu DigiKey
4191-EG1H4R7MP20511EUCT-ND - Taśma cięta (CT)
4191-EG1H4R7MP20511EUTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
EG1H4R7MP20511EU
Opis
CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µF 50 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 3000h przy 105°C
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
70 mA @ 100 kHz
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Impedancja
1.5 Ohms
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,079" (2,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Napięcie - znamionowe
50 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
3000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-55°C - 105°C