ED1H470MNN6311U
Numer produktu DigiKey
4191-ED1H470MNN6311U-ND
Producent
Numer produktu producenta
ED1H470MNN6311U
Opis
CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µF 50 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 2000h przy 105°C
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
66 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
220 mA @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
650 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Napięcie - znamionowe
50 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-40°C - 105°C